Харчова промисловість

Обладнання для харчової промисловості

Компанія «ДЕНА» займається виготовленням обладнання для харчової промисловості. Наша місія — забезпечити ваш бізнес новими технологіями, які приваблюють покупців завдяки смачним високоякісним продуктам харчування.

Починаючи з 2010 року, ми аналізуємо світовий ринок харчового обладнання і впроваджуємо у своє виробництво в Українів нові технологічні рішення.

ДЕНА пропонує комплексне обладнання харчової промисловості. Виготовляє все небхідне для належної роботи кухні за міжнародними стандартами.

Класифікація обладнання для харчової промисловості

Устаткування для харчової промисловості класифікується на наступні основні галузі:

  • Хлібопекарська промисловість. Сюди відносяться силоси для зберігання борошна, роздільники тіста, тістоміси, камери «відпочинку» для тіста, формувальні машини, печі, пакувальне обладнання, листи для випічки.
  • Гастрономія. Це плитки, сковорідки, грилі, фритюрниці, посудомийні машини, вітрини з підігрівом, печі для піци і т. д.
  • Кондитерське виробництво. В такому виробництві вам обов’язково знадобляться: міксери, тісторозкатувальне обладнання, глазурувальні машини тощо.
  • Переробка м’яса. Для успішної роботи даної галузі необхідна наявність дискової пили, м’ясорубки, замішувача фаршу, машини для нарізки, шприців для ковбас (гідравлічного типу), вакуумно-пакувального обладнання і т. д.
  • Охолодження. Сюди відносяться морозильні і холодильні установки, камери, вітрини, шафи, охолоджувачі води, камери шокової заморозки.
  • Молочна промисловість. Виробники молока та молочної продукції повинні придбати таке обладнання ДЕНА як пастеризатори, насоси, охолоджувачі, гомогенізатори і багато іншого.
  • Плодово-овочеве виробництво. Сюди відносяться овочерізки, варильні котли, пастеризатори і т. д.
  • Виробництво кави і чаю. До вживаного в даній галузі комп’ютерного обладнання ставляться сушарки, машини для обсмажування тощо.
  • Обладнання для закладів громадського харчування (кафе, ресторани, бари тощо. Для кухонь таких підприємств пропонується широкий спектр нейтрального обладнання, зокрема столи кухонні з нержавіючої сталі, мийки, стелажі, сушки, полиці, теплові столи тощо.

Застосування такого обладнання дозволить кожному підприємцю автоматизувати власне виробництво, зробити його більш рентабельним, мінімізувати витрати, істотно збільшити кількість і, головне, якість продукції, що випускається.

Цілий ряд різних специфічних вимог до підприємств, які займаються виробництвом харчових продуктів, зумовлює дуже високу увагу виробників до якості закуповуваного ними обладнання.

Top