Молочна промисловість

Устаткування для молочного виробництва

Якщо ви шукали обладнання для свого молочного виробництва, молочної ферми, переробки та зберігання харчових продуктів, отже, ви знайшли те, що потрібно.

ДЕНА забезпечить ваше підприємство всім необхідним обладнанням, відповідно до сучасних вимог.

Молочне обладнання

Виробництво молока та його переробка — один із пріоритетних напрямків розвитку агропромислового комплексу та харчової промисловості.

Для реалізації потенціалу з нарощування обсягів молочного виробництва, який є в українських виробників, необхідне якісне устаткування. Це важлива складова успіху «молочного» ланцюжка, яка здатна забезпечити конкурентоспроможність галузей.

Слабкою ланкою багатьох підприємств, як великих, так середніх і малих, що займаються переробкою молока, є неналежне обладнання. Недостатнє технічне оснащення цехів приймання молока, морально застаріле обладнання молочних заводів, не здатне забезпечити комплексність, глибину і безвідходність переробки продукту.

В умовах нових вимог великих оптово-роздрібних систем до якості та маркування готової продукції, дотримання технічних регламентів актуальним стає питання придбання нового, високотехнологічного молочного устаткування.

Швидке впровадження і правильне використання обладнання для молочного виробництва дасть можливість:

  • зменшити витрати праці,
  • підвищити продуктивність,
  • знизити собівартість продукції,
  • забезпечити отримання молока високої якості.

У сучасному «закритому» циклі переробки молока, де отримуваний продукт проходить шлях від доїльних апаратів і танків охолодження до переробних підприємств, конкурентоспроможне обладнання стає найважливішим елементом. Це вагомий чинник у виробництві десятків найменувань високоякісної молочної продукції в тому числі дитячого харчування.

Технічне переозброєння підприємств цієї сфери, пов’язане з установкою сучасного молочного обладнання, допоможе зростанню конкурентоспроможності продукції на місцевому і зовнішньому ринках, забезпечить рентабельність виробництва підприємств і їх сталий розвиток. Тому виробникові так важливо купити молочне обладнання, яке буде відповідати всім сучасним вимогам.

ДЕНА виготовляє молочне устаткування для молочного виробництва. Пропоноване молочне устаткування відповідає найсуворішим гігієнічним вимогам і стандартам.

 

 

Top