М’ясна промисловість

Українське обладнання для м’ясної промисловості

Івано-Франківський завод виробник нейтрального обладнання Дена виготовляє допоміжне обладнання для забезпечення процесу м’ясопереробки.

Промислове виробництво продуктів харчування — це послідовність взаємопов’язаних (основних і допоміжних) технологічних процесів. Для організації цих виробничих процесів застосовують різноманітне обладнання для м’ясної промисловості.  Якість і функціонал обладнання для м’ясокомбінату є запорукою успішного і технологічного виробництва.

Звичайно, технологічне обладнання м’ясокомбінатів не може сильно вплинути на смак продукції, але на якість і вигляд, безсумнівно. Адже крім перевірених і оригінальних рецептів, свіжих і добірних продуктів саме технічне оснащення виробництва дає можливість оптимізувати процеси і удосконалити технології виготовлення м’ясних і ковбасних виробів.

Технологічне обладнання підприємств м’ясної промисловості разом із високим рівнем професіоналізму працівників дає можливість збільшити обсяги продукції, що випускається.

Асортимент устаткування для оброблення м’яса

Цей етап роботи вимагає спеціального обладнання, зокрема:

  • обробні столи (обвалочні столи);
  • обробні колоди;
  • вішала для напівтуш;
  • інструменти та пристосування (ножі, сокири, гаки).

Окрім того, виготовляємо мийки, мийки для інвентаря, рукомийники.

Все обладнання для м’ясопереробки, яке виготовляє ДЕНА, виконане з матеріалів, найбільш придатних для контакту з м’ясом. Тобто таких, що відповідають усім санітарним вимогам. Вибираючи якісне і гігієнічне обладнання. Обираючи ДЕНА, Ви робите правильний вибір, тому що саме ці якості є основними в харчовій промисловості.

Устаткування для переробки м’яса та птиці

В асортименті виробництва обладнання для переробки м’яса, птиці. Існує безліч варіантів переробки м’яса та птиці. Це і виготовлення фаршу, засолювання, маринування, копчення і просто красива нарізка з подальшим вакуумуванням. Прес-рами з нержавіючої сталі стануть ідеальним рішенням для організації приготування м’ясних виробів у коптильних і виручених камерах.

Також у нас є великий вибір обладнання та пристосувань для транспортування і зберігання м’яса і м’ясних продуктів.

Найпопулярніші товари з асортименту лінії виготовлення ДЕНА:

  • візки
  • візки для ящиків ,
  • візки для палиць,

Все, пропоноване обладнання вимагає мінімум часу на освоєння, воно зручне, ергономічне, функціонально і, що важливо, ми пропонуємо адекватні ціни.

Top