Консалтинг з проектування та запуску закладу

Консалтинг з проектування та запуску закладу

Комплексний консалтинг є однією зі сфер діяльності компанії Dena Resto.

Якщо ви стоїте на старті підприємництва, професійний погляд консультантів компанії забезпечить вам  успішне проходження цього шляху.

Наші фахівці надають спектр професійних супровідних послуг для відкриття та підтримки проектів різного спрямування: кафе, бістро, кондитерської, пекарні, їдальні, ресторану та закладів будь-якого іншого формату.

Ми вкладемо свої знання і досвід у вашу справу та допоможемо прийняти стратегічно правильні рішення на кожному маленькому кроці.

Пропонуємо рестораторам комплексний підхід до аналізу роботи активного підприємства, а також послуги з відкриття та запуску закладу з «нуля»:

  • Створення концепції закладу — комплекс робіт, до якого входить експертна оцінка та підготовка маркетингової, технічної й економічної концепцій конкретного проекту.
  • Дизайн-супровід — проектування та підготовка ескізних й архітектурних проектів. Зокрема, авторський нагляд і подальший супровід.
  • Маркетингова стратегія — сегментація ринку та оцінка середовища конкуренції; вивчення економічних показників майбутнього проекту, його переваг і недоліків; типізація проекту та цільової споживчої аудиторії; виведення оптимального позиціювання.
  • Бізнес-планування — аналіз всіх економічних, фінансових, технічних та маркетингових складових, необхідних для підготовки та оцінки можливої ​​ефективності майбутнього проекту.
  • Технологічне проектування — загальна технологічна підготовка проекту: проект, відповідна технологічна документація, підбір і фактичне розміщення технологічного й торгового обладнання та меблів, специфікація схем підключень і підведення комунікацій, супровід (за бажанням Замовника) згідно з технологічним проектом й отримання необхідних дозволів.
  • Розробка основного Меню і Винної карти — технологічна підготовка, зовнішній вигляд і подача, порядок ціноутворення, постачання продуктів, схема товарної логістики тощо.
  • IT-супровід — підбір необхідного програмного забезпечення та апаратної частини, впровадження комплексу облікової системи, навчання та підтримка.
  • Економіка й Фінанси — створення та запровадження системи управлінського обліку та бізнес-планування проекту. Вимірювання показників ефективності, розробка системи управління прибутками та витратами, нормативи обліку і контролю.
  • Діагностика проекту — набір послуг, які дозволяють здійснити експертну оцінку всіх основних напрямів діяльності закладу, знайти наявні недоліки, перспективні нюанси в розвитку та економічний потенціал.
  • PR-супровід — підготовка та втілення маркетингової стратегії проекту. Створення та супроводження рекламних кампаній.

Ці та інші послуги Dena Resto надає в повному комплексі або ж окремо за конкретним замовленням клієнта. Склад, структура та порядок виконання робіт, узгоджується для кожного проекту винятково.

Щоб дізнатися більше інформації про послуги консалтингу телефонуйте нам:

+38(067)-850-12-45        +38(066)-300-54-65 або ж пишіть: burtnik2009@gmail.com

Top