Про нас

Дена — лідер виробництва нейтрального обладнання

Дена — перший в Івано-Франківську завод із виготовлення нейтрального обладнання.

Завод розпочав свою роботу в 2010 році. На даний момент є одним із провідних виробників на ринку виготовлення нейтрального обладнання для підприємств громадського харчування.

Завод виробник нейтрального обладнання Дена пропонує найширший модельний ряд обладнання серед українських виробників. Виробництво стрімко розвивається.

 • Виробництво не зупиняється на досягнутому і постійно працює над розширенням переліку пропонованої продукції.
 • Виробництво ДЕНА в Івано-Франківську оснащений сучасним обладнанням. На підприємстві проводяться регулярні роботи з покращення ефективності виробництва.
 • Всі наші співробітники є висококласними фахівцями з великим досвідом роботи.
 • Протягом всієї історії компанії ми накопичували знання і унікальний досвід, прагнучи постійно вдосконалювати свою продукцію, не зупиняючись на досягнутому.
 • Ми здійснюємо постійний контроль якості продукції, що випускається і прислухаємося до побажань наших клієнтів.
 • Ми стежимо за новинками ринку обладнання для професійної кухні.
 • Ми завжди пропонуємо клієнтам тільки оптимальні рішення, які зможуть максимально задовольнити їх зростаючі потреби.

Наші ціна та якість продукції приємно здивують, а індивідуальний підхід до потреб замовника заохотить залишатися нашим постійним клієнтом.

За час роботи на ринку нейтрального обладнання, з нами охоче працюють дилери та партнери в таких містах як Чернівці, Львів, Тернопіль, Трускавець, Одеса. Ми завжди відкриті до нових партнерських відносин, тому будемо раді співпраці.

Обладнання, яке виготовляє ДЕНА

З лінії виробництва виходять вироби з нержавіючого листового прокату для харчової, торгової, м’ясної, молочної промисловостей та інших сфер. Виробництво оснащене сучасним обладнанням світового зразка. Це дає змогу виготовляти вироби з нержавіючої сталі, яке є конкурентним на міжнародному ринку. При тому, вартість продукції оцінюємо в національній валюті. Виробництво здійснює виготовлення товарів будь-якого розміру та конфігурації під замовлення.

Ми пропонуємо своїм клієнтам

 • обладнання для закладів громадського харчування (кафе, ресторани, бари тощо. Зокрема, столи кухонні виробничі з нержавіючої сталі, мийки, стелажі, спеціалізоване обладнання для ресторанів, барів, нейтральне обладнання.  ДЕНА є кращою в своєму сегменті на ринку із виготовлення: столів, мийок, стелажів, сушок для посуду, навісних полиць, теплових столів тощо.
 • У 2016 році розпочала свою діяльність в галузі молочної  промисловості, малих пивоварень,  пекарень ти мийок самообслуговування. Окрім того, розробка та монтаж гравітаційних складів обв’язка трубами молочних та пивзаводів.
 • М’ясна промисловість також не залишилася поза увагою: візки, вішала для напівтуш, рами для коптіння, візки для ящиків, візки для палиць, обвалочні столи, мийки столи, мийки для інвентаря, рукомийники.
 • Гравітаційні склади для підбору продукції, професійні мийки, з педальними та ліктєвими кранами диспенсери для мила.
 • Також серед наших клієнтів є кондитерські та хлібопекарні зі своїм сегментом виробів з нержсталі, а саме, шпилька кондитерська, візок сервірувальний, піч індукційна, Підставка під пароконвектомат. Пароконвектомат підставка для печі, піч для піци. Стіл для мучних робіт, міксер, тістоміс. Стіл з мийкою полиці для інвентаря.
 • Вентиляція: витяжки та витяжні зонти різної складності
 • Сироварні, пивоварні, лінії роздачі, марміти та інше обладнання ви також  можете замовити у нас.

За останні роки розвивається напрямок активного бару, й у цьому сегменті ми найкращі!

Бари та станції бармена, пивні станції, ванни для льоду, льодогенератори, столи з отвором для сміття, урни для фудкорду.

Top