Столи

Столи виробничі нержавіючі

Столи виробничі — це головне обладнання на професійних кухнях. Стіл виробничий призначений для початкового етапу приготування різних виробів і страв.

Виробництво Дена пропонує широкий асортимент моделей виробничих столів. Окрім того, є можливість виготовлення продукції за специфічними параметрами під замовлення.

Стіл із нержавіючої сталі відповідає всім гігієнічним правилам та повністю безпечний для харчових продуктів. Він має компактну універсальну конструкцію, зручний каркас і стійкі опори, комплектується ґратованими або суцільними полицями.

Столи діляться на два види:

  • пристінні — виробничі столи з бортиками, які не дозволяють, щоб продукти падали на підлогу
  • острівні — столи без бортиків, доступні для роботи зі всіх сторін

Столи кухонні виробничі Дена користуються особливим попитом, і тому мають велике розмаїття. Вони виготовляються в різних модифікаціях.

Стільниця. Оскільки обробка, підготовка продуктів відбувається саме на стільниці, й вона безпосередньо контактує з продуктами, то до неї ставлять виняткові санітарно-гігієнічні вимоги: бути без порів та подряпин, має легко митися й при цьому бути охайною.

Конструкція. Бажано, щоб, крім стільниці, сама конструкція столу: ніжки, обв’язування, полиці — виготовлялася з нержавіючої сталі.

Стіл виробничий для мучних робіт

Стіл пекарський для борошняних робіт з дерев’яною стільницею для пекарні, міні-пекарні, кондитерського відділу або виробничого цеху. Стіл для борошняних робіт чудово згодиться для приготування хліба, булок, лаваша, пирогів, здоби, виробів з листкового тіста, вареників і пельменів.

Каркас столів для борошняних робіт виготовлений із нержавіючої профільної труби. Спеціальна стільниця з масиву дерева просочується воском і має приємну текстуру твердих порід дерев. Просочення дозволяє не забиватися в пори стільниці волозі, борошну й тісту  та сприяє тривалому терміну експлуатації. Дерево має дуже низьку теплопровідність і максимально підходить для роботи з тістом. Стіл відрізняється практичністю, акуратністю виконання і якістю матеріалів. Передбачено регулювання ніжок столу за висотою. Догляд за столом простий і швидкий.

Матеріал, габарити і конструкцію столу може визначати Замовник. Якщо вам необхідно замовити індивідуальну конструкцію виробничого столу (довжина, ширина або виконання столу) — звертайтеся, ми виконаємо ваше індивідуальне замовлення.

Виробничий стіл для обробки м`яса

Конструкцію виробничого стола для обвалки м`яса складається зі стільниці та каркаса. Матеріал столу може контактувати з харчовими продуктами. Стільниця виготовляється з «харчової» високоякісної нержавіючої сталі, яка є безпечною для здоров’я.

Стіл для обвалки м’яса з нержавіючої сталі призначений для обвалки, сортування і переробки сировини та виготовлення напівфабрикатів.

Дена виготовляє столи для обвалки за індивідуальними розмірами замовника. Можна укомплектувати стіл для обвалювання додатковими опціями такими як, полиці, підставка під ящик, тримач ящиків, тримач касет з ножами, сортувальні люки для м’яса.

Тож, якщо ви шукаєте кухонне обладнання для їдальні: металеві виробничі столи, обробні столи, ванну або лінію роздачі — Звертайтеся до нас, Телефонуйте! +380 663 005 465 +380 672 107 453

Top